امروز: چهارشنبه، 3 مرداد 1403

کراتینه مو


07/25 1403

کراتین مو یکی از ترکیبات تشکیل دهنده مو و عنصر اصلی سازنده مو می باشد که پروتئینی غنی از اسیدهای آمینه می باشد که به طور طبیعی در بافت مو وجود دارد و باعث صافی و درخشندگی و همچنین موجب استحکام مو می شود. پروتئین کراتین به دو نوع آلفا و بتا تقسیم می شود که کراتین موجود در موی انسان از نوع آلفا بوده و نوعی آمینو اسید حاوی گوگرد می باشد. کراتین کردن مو برای صاف کردن موهای فر و وز و همچنین ترمیم موهای آسیب دیده استفاده می شود، البته به این صورت که به هنگام کراتینه کردن، مواد کراتین با حرارت بالا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می کند و با لایه های مو ترکیب شده و موجبات براق شدن، صافی و همچنین ترمیم کورتکس و نرم کردن فولیکول های مویِ آسیب دیده را فراهم می سازد و در نهایت تار مو لخت و نرم و با کیفیت تر می شود .

چه کسانی باید موهای خود را کراتینه کنند؟

این طور به نظر می رسد که مشتری اصلی کراتین کردن افرادی با موهای وز و فر باشند در صورتی که کراتین موجب تقویت مو شده و موجبات ترمیم موهای آسیب دیده را فراهم می کند حتی افرادی که از موهای خوبی برخوردارند. همچنین افرادی که با رنگ کردن های متعدد، اتو کشیدن بیش از حد مو، براشینگ و استفاده از مواد شیمیایی مختلف موهای خود را نابود کردن می توانند با کراتین کردن به صورت تدریجی نسبت به ترمیم و بهبود موهای آسیب دیده خود اقدام کنند.

میهمان
پاسخ 19 اردیبهشت 1400 09:54 هستی بهادر
می خواستم بدانم قیمت های شما چگونه است
مدیر کل
پاسخ 19 اردیبهشت 1400 13:57 keratiniran
سلام عزیزم وقتتون بخیر گلم جهت اطلاع از میزان هزینه، محبت کنید عکس موهاتون رو از پشت سرتون بدون براشینگ و اتو کشی به دایرکت اینستاگرام به آدرس @keratin.iran2 و یا واتس اپ به شماره 09127994467 ارسال کنید، در خدمتتون هستیم

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن مورد نظر و تکمیلی:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود